Sekretariát:
Klicperova:
ikona systému bakaláři ikona systému strava.cz

Kroužek Virtuální programování v Minecraftu

Společnost Bridge Academy představuje kroužek Virtuální programování v Minecraftu.

Minecraft patří v současné době mezi jednu z nejoblíbenějších počítačových her a vzdělávacích platforem vůbec. Děti si tvoří svůj vlastní svět z kostek, čímž rozvíjí praktické, vizuální, intuitivní a koncepční myšlení.

S pomocí platformy Minecraft pomáháme dětem v našich kroužcích objevit svět programování. Výuka probíhá v týmech formou projektů. Děti staví zajímavé stavby, řeší výzvy dnešní doby a plní nejrůznější úkoly, ve kterých si osvojují základní programovací myšlení, algoritmizaci a zároveň rozvíjejí svou kreativitu. Dalším přínosem je rozvoj znalostí anglického jazyka.

Nové kroužky začínají 1. 2. 2021.
Přihlašování do kroužku: https://www.bridgeacademy.cz/krouzky/virtualni-programovani-v-minecraftu.html#baf13

Pojďme společně rozvíjet technické dovednosti našich dětí!

BRIDGE Academy CZ s.r.o. | U Stadionu 714, 434 01, Most
Mobil CZ: +420 731 624 572
www.BridgeAcademy.eu | Email: ales.smetana@bridgeacademy.eu