SRPŠ

Spolek rodičů a přátel školy při Základní škole Gen. Janka v Ostravě – Mariánských Horách (SRPŠ) je významným partnerem a pomocníkem školy.

Naší prioritou je koordinace působení rodiny, školy a dalších výchovných institucí a účinná dobrovolná pomoc škole při plnění jejího poslání.

Aktivně podporujeme školní aktivity, zájmové kroužky i jiné aktivity pro děti. Organizujeme např. „Den rodiny“, spaní v tělocvičně, nebo pomáháme Mikuláši s dárky. Přispíváme zároveň na školní akce (škola v přírodě, adaptační pobyty, školní výlety apod.), odměny pro děti a různé vzdělávací či sportovní pomůcky.

Odměnou pro všechny jsou naše spokojené děti!

RÁDI VÁS MEZI NÁMI PŘIVÍTÁME (ozvěte se nám na e-mail sdruzeni.rodicu@zsgenjanka.cz, nebo Facebooku) a sledujte naše webové stránky  https://sdruzeni-g-janka-webnode.cz

Kontakt

Spolek rodičů a přátel školy při Základní škole Ostrava – Mariánské Hory, Gen. Janka
Gen. Janka 1208, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava