Sekretariát:
Klicperova:
ikona systému bakaláři ikona systému strava.cz

Přání 🎄

Vážení rodiče, milí žáci,

rád bych Vám tímto jménem vedení školy popřál klidné a pohodové prožití vánočních svátků a všechno nejlepší do nového roku 2024. Děkuji Vám za důvěru, kterou do naší školy a jejího pedagogického sboru vkládáte. Děkuji Vám také za pomoc a podporu při realizaci řady akcí a aktivit, které škola v tomto roce pořádala nebo se jich účastnila. Bez Vašeho přičinění by buď vůbec neproběhly, nebo by nebyly ani zdaleka tak úspěšné. Jsme rádi, že se s Vámi můžeme setkávat i mimo formální prostředí třídních schůzek a jsem si jistý, že otevřený vztah mezi školou, rodiči a žáky založený na důvěře a vzájemném respektu nám pomáhá vytvářet bezpečné a inspirující prostředí pro všechny členy naší školní komunity. 

Pevně věřím, že i v roce 2024 budeme mít mnoho příležitostí k příjemnému setkání. Také doufám, že množství projektů a investic, které pro příští rok plánujeme, povede k dalšímu zkvalitnění nabízených služeb a dále pomůže naši školu posouvat kupředu.

Šťastné a veselé!

Mgr. Bc. Martin Kolář
ředitel školy