Sekretariát:
Klicperova:
ikona systému bakaláři ikona systému strava.cz

šachový turnaj Ostravský koníček 2022

Děkujeme našim šachistům za reprezentaci školy na šachovém turnaji Ostravský koníček 2022

Devět odvážných chlapců se vypravilo 5.5. do DKMO porovnat své šachové dovednosti se soupeři z jiných ostravských škol. 
V kategorii A: žáci 1.-2. tříd náš jediný zástupce Marek Žurek z 1.C vybojoval krásné 6. místo mezi 50 účastníky,
v kategorii B – mezi žáky 3.-5. tříd si nejlépe vedl jeho bratr Tobiáš Žurek ze 3.B, který se umístil na šťastném 7. místě v nejpočetnější skupině 79 hráčů, za ním pak 17. Václav Štěpán z 5.A, 32. Pavel Chejn ze 3.B, 62. Filip Piech ze 4.B, 70. Tobiáš Gloziga ze 4.B a 78. Michal Kurečka ze 4. A
v kategorii C – žáci 6.-9. tříd, ve které hrálo celkem 71 mladých šachistů se na 48. pozici probojoval Štěpán Munzar ze 6.B a jako 63. se umístil David Berka z 9.B. 
Všichni kluci zažili jedinečnou atmosféru šachového klání a získali cenné zkušenosti do dalších let, pokud by se chtěli k šachové partě příští rok přidat další zájemci a nebo pokud by se našlo pro příští školní rok více zájemců o šachy, nabízíme možnost šachového kroužku přímo ve škole ve čtvrtky 13:30-14:30 pod vedením pana trenéra Aleše Štefana (případní zájemci ať se hlásí u p.uč. Karolíny Bátrlové – uč. 113 – 1. pavilon, 1. patro).