Sekretariát:
Klicperova:
ikona systému bakaláři ikona systému strava.cz

Uzavření prostoru vestibulu a šaten

Vážení rodiče, milí žáci,

chtěl bych Vás touto cestou informovat, že od 12. 6. 2023 budou z důvodu zahájení rekonstrukce uzavřeny prostory vestibulu a šaten. S touto skutečností se pojí několik opatření:

1) Děti budou vstupovat do školy z prostoru sportovního a dopravního hřiště a následně přecházet do tříd. Boty a úbory na tělesnou výchovu si berou s sebou do tříd. Vstupní místa pro jednotlivé třídy dle pavilonů jsou označeny cedulkami a šipkami. V 8:00 se přístupy na jednotlivé pavilony uzavřou s výjimkou improvizované vrátnice umístěné ve stávající konzultační místnosti.

2) Docházkový systém bude počínaje pondělím 12. 6. 2023 mimo provoz, zapsání absence žáků provedou vyučující během 1. vyučovací hodiny.

3) Návštěvy, dříve nebo později přicházející a odcházející děti budou využívat vstup u improvizované vrátnice.

4) Do jídelny a školní družiny budou žáci vstupovat pod dohledem pedagogických pracovníků samostatným vchodem.

Prováděné práce nebudou mít žádný vliv na bezpečnost dětí ve škole. Pevně věřím, že toto krátkodobé omezení bude více než vyváženo důstojným prostorem šaten se samostatnými skříňkami pro všechny žáky, které nás čeká od září 2023.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Bc. Martin Kolář
ředitel školy