Sekretariát:
Klicperova:
ikona systému bakaláři ikona systému strava.cz

V učení nás nic nezastaví ????

Ve škole nyní máme dvě učebny s Poly-studiem. Zařízení nám může zobrazit přednášející, kteří se v danou chvíli nenacházejí v učebně a zároveň kamera zabírá toho, kdo právě v učebně mluví 🙂

Tato audiovizuální komunikace umožní, aby žák nebo učitel měl rovnocennou možnost účastnit se výuky např. během karantény nebo stavu znemožňujícím prezenční výuku.

Dva příklady využívání učeben s Poly-studiem:

V dubnu začal první stupeň mít střídavou výuku ve škole. Tedy konečně se žáci I. B sešli ve škole, kde si užívají kamarády i třídní paní učitelku Annu Charvátovou. Ale co s angličtinou, když musela paní učitelka Marie Tvrzová zůstat doma? A tak vzali na pomoc naše nové zařízení POLY STUDIO a bylo to skoro jako bychom byli společně ve škole (viz fotografie).

Začátkem května měli žáci IV.B třídy dopravní výchovu online formou. Dva žáci, kteří jsou doma, se také přidali. Děti se dozvěděly od dopravních policistů, co potřebují k jízdě na kole, kde mohou jezdit a kde je to zakázané. Také si zopakovaly důležité dopravní značky a pravidla, podle kterých se musí řídit každý cyklista. Malí cyklisté se těší, až si své znalosti budou moci ověřit na našem dopravním hřišti. 🙂