Sekretariát:
Klicperova:
ikona systému bakaláři ikona systému strava.cz

Zápis do prvních tříd

Srdečně Vás zveme k zápisu do prvních tříd naší školy:

Kdy?  2.–4. 4. 2024

Kde?  Na budově Gen. Janka 1208, místnost 101 a 102

Jak se můžete zaregistrovat?  Od 11. 3. 2024 15:00 si prostřednictvím tohoto odkazu: https://aplikace.zapisyonline.cz/SOL/PublicWeb/zsgenjanka/KWE015_Prihlaska.aspx?ID=41379#  vyberete požadovaný termín.

Co potřebujete?  Rodný list dítěte, průkaz totožnosti a kartičku pojištěnce dítěte, vyplněnou přihlášku, ve specifických případech také rozhodnutí o svěření do péče, rozhodnutí o dříve uděleném odkladu, případně ověřenou plnou moc zastupování.

Co když žádáte o odklad?  Přineste s sebou také písemnou žádost o odklad, doporučení příslušného školského poradenského zařízení a odborného lékaře nebo klinického psychologa.

Všechny potřebné tiskopisy naleznete v e-mailu, který Vám bude doručen po zvolení termínu zápisu.

Těšíme se na Vás.

kolektiv ZŠ Gen. Janka