Sekretariát:
Klicperova:
ikona systému bakaláři ikona systému strava.cz

Přivítání našich nových prvňáčků

1. září 2021 znamená pro spoustu holek a kluků velký životní krok, začátek školní docházky. Dnes se dostali do své školy a své třídy. Stali se z nich opravdoví prvňáčci, které čeká čtení, psaní, počítání, práce i legrace, spousta nových kamarádů a bezpočet nových školních zážitků. Rodiče a prarodiče zaplnili naše krásné třídy v prvním pavilonu naší školy.

Po seznámení s paní učitelkou a po proběhnutí testů na covid, přišli naše nové žáky pozdravit paní ředitelka Šárka Fehérová, a také představitelé obce v čele se starostou panem Patrikem Hujdusem, paní místostarostkou Janou Pagáčovou a místostarostou panem Vladimírem Řežáčem. Představitelé obce předali dětem sladkou odměnu na uvítanou a rodičům dětí příspěvek na pomůcky z papírnictví 🙂

Tak hurá do toho a všem prvňákům krásný první školní rok!